Klocki-2.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zamknij

LEGO® Creator Expert 10255

Plac Zgromadzeń

5.0 ★ ★ ★ ★ ★

1 ocena

Zestaw LEGO 60276
Producent LEGO®
Numer katalogowy LEGO® 10255
Seria LEGO® Creator Expert
Elementy 4002
Grupa wiekowa 16
Premiera 2017-10-01
Waga 4.661 kg
Wymiary opakowania 582 x 480 x 170 mm
EAN 5702015865272
Zestaw LEGO 10255

LEGO® 10255 Creator Expert Plac Zgromadzeń

Zbuduj wyjątkowy Plac Zgromadzeń z serii LEGO® EXCLUSIVE

Model zaprojektowany na pamiątkę 10-lecia serii LEGO® Modular Buildings kryje w sobie mnóstwo unikalnych elementów oraz intrygujących detali.

Budynki podzielone na łatwe do demontażu sekcje

Po zbudowaniu modelu masz dostęp do pełnego detali wnętrza, na które składa się parter z piekarnią, kwiaciarnią i kafejką.  Nieco wyżej - poziom środkowy ze sklepem muzycznym, studiem foto oraz gabinetem stomatologa. Na poziomie górnym jest mieszkanie i studio tańca.

Zestaw dla osób powyżej 16. roku życia

Model LEGO® 10255 Creator Expert Plac Zgromadzeń to fajne wyzwanie konstrukcyjne dla dorosłych i młodzieży. 
LEGO Plac Zgromadzeń

Zawartość zestawu LEGO® 10255

LEGO® Creator Expert Plac Zgromadzeń zawiera 3231 elementów

W pudełku znajdziesz budynki znajdujące się na Placu Zgromadzeń, a także osiem minifigurek LEGO® oraz liczne kreatywne akcesoria, tj. sukienka baletnicy, cukierek, ozdobna kura, chihuahua, precelek, wózek dziecięcy, a także telefon, grill i lampy, które trzeba złożyć.

Wymiary modelu

Plac Zgromadzeń po zbudowaniu ma 35 cm wysokości, 38 cm szerokości i 25 cm głębokości, więc wygląda naprawde imponująco.

Unikalne elementy

W zestawie znajduje się dekoracja korpusu gabinetu i okna dentysty oraz płytka z frontem pudełka z innego zestawu LEGO® Narożna kawiarnia (10182).
LEGO Creator Expert 10255

MEGA frajda dla pasjonatów

Charakterystyczne szczegóły

Budynek LEGO® Creator Expert Plac Zgromadzeń posiada realistyczną elewację ze szczegółowo przedstawionymi oknami i drzwiami. Fasada została ozdobiona szyldami sklepowymi, a nad wszystkim góruje spiczasta wieża, dekoracyjny dach i rozległy taras. Do tego na zewnątrz znajduje się chodnik z detalami płyt, fontanna, ogródek kawiarniany i dwie latarnie. 

Pomieszczenia pełne detali

We wnętrzu budynków znajdują się szczegółowo zaprojektowane pomieszczenia, tj. piekarnia, kwiaciarnia, sklep muzyczny, studio fotograficzne, gabinet stomatologa, kafejka, mieszkanie i studio tańca.

Osiem minifigurek 

W zestawie LEGO® 10255 Creator Expert znajduje się aż osiem minifigurek, w tym m.in. stomatolog, piekarz, tancerka, barman, sprzedawczyni.
klocki LEGO 10255

Unikalny model dla hobbystów

Nawiązania do innych serii LEGO®

Model Plac Zgromadzeń zawiera zakrzywione i narożne płytki, a także drzwi garażowe imitujące okna skrzynkowe oraz łyżki koparek z serii LEGO® Technic jako fragmenty dachu.

Zbierz i zbuduj całe miasto z zestawami 

LEGO® Creator Expert Modular Buildings to unikalna kolekcja, w której znajduje się również Paryska restauracja (10243) i Bank Klocków (10251), więc zbierz je wszystkie!

Jakość i bezpieczeństwo

Już od sześciu dekad marka LEGO® produkuje klocki najwyższej jakości, które zawsze idealnie do siebie pasują i są bezpieczne na każdym etapie budowania.

1449,99 zł

Brak w magazynie